Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Radšej koniec s hrôzou ako hrôza bez konca, okomentoval Krajniak situáciu v koalícii
31.8.2022 (Webnoviny.sk) - Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme Rodina) sa k sporu medzi hnutím OĽaNO a stranou Sloboda a Solidarita (SaS) nechce vyjadrovať. Podľa jeho slov sa tieto strany musia najprv dohodnúť a až potom sa k vzniknutej skutočnosti vyjadrí hnutie Sme Rodina.
Viac o téme: Koaličná kríza
Minister však na tlačovom brífingu po zasadnutí vlády dodal, že najlepšie by bolo, keby pokračovali v štvorkoalícii, avšak, “radšej koniec s hrôzou ako hrôza bez konca". Či sa už hnutie OĽaNO a strana SaS dohodnú alebo nedohodnú, "psou povinnosťou" je podľa Krajniaka vyriešiť deväť dôležitých segmentov.
„Musíme prijať veľmi tvrdé a neštandardné opatrenia na ochranu domácnosti a zamestnávateľov pred tým, čo sa na nás rúti. Verím, že do piatku sa situácia natoľko vyrieši, aby sme mohli tieto kroky urobiť,“ uviedol Krajniak.
Viac k témam: Koaličná kríza, Minister práce sociálnych vecí a rodiny SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Radšej koniec s hrôzou ako hrôza bez konca, okomentoval Krajniak situáciu v koalícii © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Budaj varuje Matoviča a Sulíka, že môžu poslať naspäť „zombie z minulosti“Nasledujúci článok
Unilabs vymenoval Shalinee Basakovú za riaditeľku pre ľudské zdroje skupiny
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk