Sobota, 11. júl 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (11. júl 2026): Nosková po víťazstve vo Wimbledone, počasie, požiar a raketa Sojuz
- Pellegrini odcestuje do Azerbajdžanu, s prezidentom Alijevom bude rokovať o energetike aj Karabachu
- Pri tranzite cez Belgicko budú niektoré regióny od budúceho mája vyberať cestnú daň aj od zahraničných vodičov
- Rakúsky parlament schválil novelu zákona o národnostných menšinách, podľa Blanára posilňuje postavenie Slovákov
- Laboratórium budúcnosti a súboj mentalít: Ako technológie menia tvár konfliktu na Ukrajine
Prezident Putin je agresor a treba to jasne povedať, zdôrazňuje Sulík
Webnoviny 22. február 2022 535
22.2.2022 (Webnoviny.sk) - Ruský prezident Vladimír Putin je agresor a treba to jasne povedať. V tlačovej správe to skonštatoval predseda koaličnej strany Sloboda a Solidarita (SaS) a minister hospodárstva Richard Sulík.
Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt
Liberáli podľa neho ostro odsudzujú konanie Ruska, ktoré uznalo separatistické regióny na východe Ukrajiny a nariadilo ich vojenské obsadenie.
„To, čo sa v pondelok udialo na východe Ukrajiny, je absolútne neprijateľné a porušuje to medzinárodné právo. Slovensko musí vyslať jednoznačný signál, že stojí na strane nášho suseda," povedal Sulík.
Viac k témam: Ruská armáda, rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk - Prezident Putin je agresor a treba to jasne povedať, zdôrazňuje Sulík © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Americké vzdušné sily zasiahli okolie jedinej iránskej jadrovej elektrárne, hlásia výbuchy
Lazár je fascinujúca rodinná sága o maďarskom šľachtickom rode
Volkswagen rokuje o pláne hlbokej reštrukturalizácie, v hre sú desaťtisíce pracovných miest