Štvrtok, 29. február 2024
Prevažne slnečno  12,2 °C
Mimoriadne správy

Pohoda sa dostala do zoznamu desiatich najlepších veľkých festivalov v Európe

 Webnoviny  31. december 2023  96  
Pohoda sa dostala do zoznamu desiatich najlepších veľkých festivalov v Európe

31.12.2023 (SITA.sk) - Festival Pohoda je nominovaný až v troch kategóriách na najprestížnejšie európske festivalové ceny European Festival Awards 2023. Informovali o tom organizátori festivalu Pohoda a spresnili, že sa festival dostal do zoznamu desiatich najlepších veľkých festivalov v Európe.

Hudobní profesionáli Pohodu zaradili aj do úzkeho výberu najlepších piatich festivalov v kategórii Take a Stand a Event Safety. Víťazné festivaly budú vyhlasovať 17. januára na galavečere v holandskom Groningene.

Ako organizátori festivalu priblížili, v kategórii Najlepší stredne veľký festival prebieha v dvoch kolách. V prvom kole za festivaly hlasujú návštevníci a následne vyberie odborná porota finálnu desiatku a víťaza kategórie. Festival Pohoda je v tejto kategórii nominovaná pravidelne.

Sme hrdí, že sme opäť nominovaní aj v kategórii Take a Stand, už jednu túto cenu máme a sme radi, že Pohoda ostáva oslavou slobody aj z pohľadu európskych kolegov. Nemenej dôležitá je nominácia v kategórii Event Safety, vždy sme dávali dôraz na bezpečnosť a kvalitný servis pre naše návštevníčky a návštevníkov," uviedol zakladateľ a šéf Pohody Michal Kaščák a dodal, že im to dodáva silu a radosť na prípravu ďalšieho ročníka festivalu.

Viac k témam: Festival Pohoda
Zdroj: SITA.sk - Pohoda sa dostala do zoznamu desiatich najlepších veľkých festivalov v Európe © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.