Piatok, 15. november 2019
Oblačno  4,6 °C
Mimoriadne správy

Padni komu padni, reaguje Bugár na zverejnenú komunikáciu Mariana K. a vyjadril sa aj Danko

 Webnoviny   1. august 2019  18
Padni komu padni, reaguje Bugár na zverejnenú komunikáciu Mariana K. a vyjadril sa aj Danko

1.8.2019 (Webnoviny.sk) - Odkedy polícii šéfuje Milan Lučanský, tak má podľa predsedu koaličného Mosta-Híd Bélu Bugára rozviazané ruky.

"Od nástupu nového prezidenta Policajného zboru policajti aktívne konajú, o čom svedčí aj to, že komunikáciu, ktorej časť bola medializovaná, zabezpečila polícia. Je to vážne čítanie, ktoré orgány činné v trestnom konaní musia čím skôr rozmotať. Padni, komu padni," uviedol Bugár v stanovisku na zverejnenú komunikáciu Mariana K.

V stanovisku predsedu Slovenskej národnej strany (SNS) a parlamentu Andreja Danka sa uvádza, že politikom neprináleží komentovať akýkoľvek prebiehajúci súdny spor, a to do úplného rozhodnutia vo veci. "Dôkazy, ich pravosť, respektíve súvislosti môže posudzovať len zákonný sudca," dodáva sa v stanovisku.

Viac k témam: predseda Slovenskej národnej strany (SNS), predseda strany Most-Híd
Zdroj: Webnoviny.sk - Padni komu padni, reaguje Bugár na zverejnenú komunikáciu Mariana K. a vyjadril sa aj Danko © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.