Štvrtok, 19. marec 2026
Mimoriadne správy
- Britská vláda po kritike hudobníkov ustúpila od plánov v oblasti autorských práv a umelej inteligencie
- Globálny hudobný priemysel mal vlani tržby zhruba 32 miliárd dolárov. Hlavne vďaka streamingu
- Zelenskyj: Jarná ofenzíva Rusov zlyhala, okupanti to skúšajú infiltráciou – FOTO
- Vo veku 96 rokov zomrel nemecký filozof Jürgen Habermas
- Trump kritizuje Zelenského, dohoda s ním je vraj ťažšia než s Putinom
BRATISLAVA/PREŠOV 3. decembra (WebNoviny.sk) – Obvineniam z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 23-ročný Robin z Prešova. V nedeľu ho chytili opitého za volantom.
Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, vodič Opla nerešpektoval zákaz vjazdu a tak ho hliadka zastavila. Pri dychovej skúške mu namerali 1,25 promile a pri opakovanej 1,37 promile. Prešovčan skončil v cele.
Viac k témam: alkohol za volantom, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - Opitý Robin ignoroval dopravnú značku, skončil v cele © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Príbeh jednej ženy, jednej krajiny a jedného dedičstva. Tam, kde sa rieky spájajú
Zrada, hudba a osud. Toto je príbeh o láske, ktorá prichádza v nesprávnom čase
Cena Dominika Tatarku za rok 2025 spoznala svojho laureáta, je ním spisovateľ a dramatik Viliam Klimáček