Utorok, 29. september 2020
Oblačno  8,6 °C
Mimoriadne správy

Nákupné centrum v Bratislave museli evakuovať, mala v ňom byť ukrytá bomba

 Webnoviny   2. september 2020  40
Nákupné centrum v Bratislave museli evakuovať, mala v ňom byť ukrytá bomba

2.9.2020 (Webnoviny.sk) - Nákupné centrum v bratislavskej Petržalke museli v stredu 2. septembra evakuovať policajti, niekto v ňom nahlásil bombu. Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

"V priebehu dnešného dňa sme prijali oznámenie o bombe, ktorá sa mala nachádzať v nákupnom centre na Einsteinovej ulici. Na miesto sme ihneď vyslali policajné hliadky, ktoré nákupné centrum evakuovali," uviedla polícia a dodala, že priestory následne prehľadali psovodi so služobnými psami.

"Prehliadku ukončili s negatívnym výsledkom. Vyšetrovateľ Policajného zboru začal trestné stíhanie vo veci šírenia poplašnej správy," doplnila polícia.

"Úmyselné oznámenie nepravdivých informácií Policajnému zboru je trestným činom a využitím technologických prostriedkov je možné odhaliť oznamovateľa, ktorý sa bude musieť za svoje konanie zodpovedať," uzavrela polícia.

Viac k témam: bomba, falošný poplach, nákupné centrum
Zdroj: Webnoviny.sk - Nákupné centrum v Bratislave museli evakuovať, mala v ňom byť ukrytá bomba © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.