Utorok, 27. október 2020
Zamračené  7,9 °C
Mimoriadne správy

Muž opakovane kradol v tom istom supermarkete, teraz si môže odsedieť aj dva roky

 Webnoviny  28. júl 2020  67
Muž opakovane kradol v tom istom supermarkete, teraz si môže odsedieť aj dva roky

28.7.2020 (Webnoviny.sk) - Dva roky za mrežami hrozia 31-ročnému mužovi z okresu Myjava pre opakovaný prečin krádeže. Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Danka Adámiková, obvinený muž mal v hypermarkete odcudziť z regála sprej, dezodoranty a cukrovinky, ktoré si vložil do batohu a bez zaplatenia prešiel cez pokladničnú zónu. Poškodenej spoločnosti vznikla škoda 19,62 eura.

"Muž bol v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch prichytený pri podobnej krádeži v tom istom hypermarkete. Zákon hovorí, že kto si prisvojí cudziu vec tým, že sa jej zmocní a bol za podobný čin v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch postihnutý, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky," priblížila Adámiková.

Viac k témam: krádež
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž opakovane kradol v tom istom supermarkete, teraz si môže odsedieť aj dva roky © SITA Všetky práva vyhradené.

Hodnotenie článku

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.