Pondelok, 19. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Minister Krajniak priblížil, čo by sa mohlo otvoriť od 8. februára po spustení COVID automatu
29.1.2021 (Webnoviny.sk) - Vláda plánuje od 8. februára spustiť COVID automat. V diskusnej relácii Na hrane televízie Joj to potvrdil minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak (Sme rodina).
Viac o téme: Koronavírus
Od uvedeného dátumu by podľa jeho slov mohli byť otvorené materské školy, prvý stupeň základných škôl a končiace ročníky.
Zároveň však zdôraznil, že pri spustení automatu je potrebné zohľadniť šírenie britskej mutácie koronavírusu na Slovensku.
Viac k témam: COVID automat, COVID-19, Koronavírus, minister práce sociálnych vecí a rodiny SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Minister Krajniak priblížil, čo by sa mohlo otvoriť od 8. februára po spustení COVID automatu © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Päť slovenských miest získalo Európsku značku excelentnosti dobrej správy vecí verejnýchNasledujúci článok
Erste Group aj tento rok dostala ocenenie za rodovú rovnosť od Bloombergu
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve
Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO