Nedeľa, 25. február 2024
Mimoriadne správy

Kurilovská poverila vedením policajnej akadémie Šišuláka. Je to „jediná a jedinečná” univerzita, povedala (foto)

 Webnoviny   2. január 2024  68  
Kurilovská poverila vedením policajnej akadémie Šišuláka. Je to „jediná a jedinečná” univerzita, povedala (foto)

2.1.2024 (SITA.sk) - Štátna tajomníčka Ministerstva vnútra SR Lucia Kurilovská v utorok poverila vedením Akadémie Policajného zboru v Bratislave Stanislava Šišuláka. Informovala o tom na sociálnej sieti s tým, že Šišulák bude poverený vedením akadémie do času, kým ho vymenuje prezidentka Zuzana Čaputová.

„Na Akadémii Policajného zboru mi veľmi záleží, je to „jediná a jedinečná” univerzita a som rada, že bude v dobrých rukách. Ja sa budem zo svojej pozície naďalej snažiť, aby akadémia rástla a rozvíjala sa a aby už nestagnovala, ako to bolo v posledných mesiacoch," uviedla Kurilovská.

Ako rektorka akadémie v minulosti pôsobila samotná Kurilovská. Minulý rok však bola odvolaná pre incident, pri ktorom bola inštruktorom postrelená kadetka.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Personálne zmeny, Policajná akadémia
Zdroj: SITA.sk - Kurilovská poverila vedením policajnej akadémie Šišuláka. Je to „jediná a jedinečná” univerzita, povedala (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.