Streda, 28. február 2024
Oblačno  4,9 °C
Mimoriadne správy

Ide o normálny ľudský príbeh a takéto veci sa nemajú škandalizovať, okomentoval Fico nehodu Danka (video)

 Webnoviny  12. január 2024  82  
Ide o normálny ľudský príbeh a takéto veci sa nemajú škandalizovať, okomentoval Fico nehodu Danka (video)

12.1.2024 (SITA.sk) - Dopravná nehoda, akú mal podpredseda parlamentu a líder Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko sa môže stať komukoľvek.

Povedal to na piatkovej tlačovej konferencii premiér Robert Fico (Smer-SD) s tým, že taká vec sa stáva tisícom ľudí na Slovensku.

Podľa Fica ide v tejto súvislosti o normálny ľudský príbeh a nie o vážnu vec. „Jednoducho idete autom, dostanete šmyk a trafíte nejaký stĺpik alebo nejaký semafor," povedal Fico s tým, že takéto veci sa nemajú škandalizovať.

Danko totiž podľa Fica veľmi jasne vysvetlil, že nedošlo k žiadnemu zraneniu. „Tak jednoducho dostal šmyk a vrazil do nejakého semaforu," skonštatoval Fico s tým, že Danko celú vec priznal.

Video: Piatkové tlačové vyhlásenie predstaviteľov strany Smer-SD


V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: Podpredseda Národnej rady SR (NR SR), Predseda Slovenskej národnej strany (SNS), Predseda strany Smer-SD, Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: SITA.sk - Ide o normálny ľudský príbeh a takéto veci sa nemajú škandalizovať, okomentoval Fico nehodu Danka (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.