Sobota, 16. február 2019
Slnečno  -2,9 °C
Mimoriadne správy

Herec Dušan Cinkota je na slobode, po šiestich rokoch ho prepustili z väzenia

 Webnoviny  11. júl 2018  76
Herec Dušan Cinkota je na slobode, po šiestich rokoch ho prepustili z väzenia

BRATISLAVA 11. júla (WebNoviny.sk) - Po šiestich rokoch prepustili na slobodu herca Dušana Cinkotu, ktorý si vo väzení odpykával osemročný trest pre drogovú trestnú činnosť.

Odporúčame:
Cinkota odsúdený za drogy podal dovolanie na najvyšší súd

Ako ďalej informuje portál TV JOJ noviny.sk, po dvoch tretinách trestu požiadal Cinkota o podmienečné prepustenie. "Keďže splnil všetky kritéria, súd žiadosti vyhovel a s 30-mesačnou podmienkou ho prepustil v stredu na slobodu," uvádzajú noviny.sk s tým, že vo väzení dostal herec 11 pochvál.

Portál pripomína, že vo väzení bol od decembra 2012. Pre závislosť od pervitínu išiel v minulosti herec na liečenie, podľa portálu však odišiel predčasne. Následne sa k drogám vrátil. "Chytili ho s dávkami, 13 mesiacov bol vo väzbe," dodáva portál.

Viac k témam: Dušan Cinkota, väzenie
Zdroj: Webnoviny.sk - Herec Dušan Cinkota je na slobode, po šiestich rokoch ho prepustili z väzenia © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.