Streda, 7. máj 2025

Mimoriadne správy
Foto: Štefan šokoval policajtov, ráno o desiatej nafúkal takmer šesť promile

25.7.2019 (Webnoviny.sk) - Šokujúcich takmer šesť promile alkoholu v dychu namerali v stredu predpoludním 43-ročnému vodičovi, ktorého policajti zastavili v Banskej Štiavnici. Šofér krátko po 10:00 smeroval od Lesníckej ulice na Ulicu SNP.
Ako informovala banskobystrická krajská polícia, pri prvej dychovej skúške mu policajti namerali 5,79 promile, opakovaná skúška po 30 minútach ukázala 3,65 promile.
Šofér pil tesne pred tým, ako si sadol za volant, o čom svedčí aj prvá nameraná hodnota. Poverený príslušník Štefana obvinili z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a spracoval podnet na ukončenie veci v super rýchlom konaní. O výške trestu rozhodne súd.
Viac k témam: alkohol za volantom, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Štefan šokoval policajtov, ráno o desiatej nafúkal takmer šesť promile © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Matovič aj Fico konšpiračnými teóriami podľa Trubana ukázali, že sú starí politici