Streda, 3. jún 2020
Slnečno  19,4 °C
Mimoriadne správy

Foto: Policajti v lese prichytili pašerákov s cigaretami, jednému z nich sa podarilo ujsť

 Webnoviny  18. marec 2019  49
Foto: Policajti v lese prichytili pašerákov s cigaretami, jednému z nich sa podarilo ujsť

BRATISLAVA/SOBRANCE 18. marca (WebNoviny.sk) - Zaistené cigarety a jedného pašeráka zadržali policajti v lese v katastri obce Husák v Sobraneckom okrese.

Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa Riaditeľstva hraničnej a cudzineckej polície Sobrance Agnesa Kopernická, hliadka mobilnej zásahovej jednotky si počas služby všimla dvoch mužov s balíkmi na chrbtoch. Na ich výzvy nereagovali, zhodili balíky a dali sa na útek.

Jedného policajti zadržali, druhému sa podarilo vrátiť na Ukrajinu. V balíkoch našli 240 kartónov cigariet zn. Jin Ling bez kontrolných známok. Finančný únik presiahol 4 900 eur. Prípadom sa zaoberá vyšetrovateľ Kriminálneho úradu Finančnej správy.

Viac k témam: cigarety, pašeráci, pašované cigarety
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Policajti v lese prichytili pašerákov s cigaretami, jednému z nich sa podarilo ujsť © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.