Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
- Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov
BRATISLAVA 5. júna (WebNoviny.sk) - Polícia hľadá svedkov nehody, ktorá sa stala v utorok ráno na Myslenickej ulici v Pezinku.
Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, neznámy motocyklista na čierno-červenej motorke zachytil na priechode pre chodcov chodkyňu.
Zranenú ženu previezli do nemocnice. Prípadní svedkovia môžu akékoľvek informácie poskytnúť na linke 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.
Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Motocyklista zachytil chodkyňu, hľadajú svedkov nehody © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Fakt, že je niekto z Nitry, ešte neznamená, že by bol „bödörovec“, vyhlásil MakóNasledujúci článok
Súd vzal po akcii Venal 3 do väzby ďalších štyroch členov drogového gangu
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk