Sobota, 23. november 2019
Malá oblačnosť  3,9 °C
Mimoriadne správy

Foto: Dôchodcovi strhol z krku zlatú retiazku, ale barmanka zlodeja dobehla a zadržala

 Webnoviny  31. júl 2019  33
Foto: Dôchodcovi strhol z krku zlatú retiazku, ale barmanka zlodeja dobehla a zadržala

31.7.2019 (Webnoviny.sk) - Ako akčné hrdinky sa zachovali dve ženy, ktoré pomohli okradnutému starčekovi. K 80-ročnému mužovi si v levickom pohostinstve prisadol neznámy muž a dal sa s ním do reči. Po chvíli sa postavil a dôchodcovi strhol z krku zlatú retiazku.

Ako informovala nitrianska krajská polícia, v tej chvíli zareagovala 54-ročná barmanka, mladého muža dobehla a zadržala. Páchateľ úlovok stihol odhodiť do trávy, čo si zase všimla iná svedkyňa, ktorá retiazku v tráve našla a vrátila majiteľovi.

Vyšetrovateľka 28-ročného muža obvinila z krádeže a spracovala podnet na jeho vzatie do väzby. Keď sa policajti pýtali majiteľa retiazky na jej hodnotu po krátkom váhaní povedal "500 eur, ale pre mňa nevyčísliteľná".

Viac k témam: dôchodca, krádež
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Dôchodcovi strhol z krku zlatú retiazku, ale barmanka zlodeja dobehla a zadržala © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.