Nedeľa, 25. február 2024
Mimoriadne správy

Dôchodkyňu v Dubnici nad Váhom zrazilo na priechode pre chodcov neznáme vozidlo, polícia hľadá svedkov nehody (foto)

 Webnoviny  21. december 2023  65  
Dôchodkyňu v Dubnici nad Váhom zrazilo na priechode pre chodcov neznáme vozidlo, polícia hľadá svedkov nehody (foto)

21.12.2023 (SITA.sk) - Dubnická polícia vyšetruje štvrtkovú rannú dopravnú nehodu, ktorá sa stala okolo 5:30 na ceste I/61 v Dubnici nad Váhom. Neznáme vozidlo tu na priechode pre chodcov zrazilo 70-ročnú chodkyňu.

Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, žena po zrážke spadla na vozovku a okoloidúci ju našli, ako sedí dezorientovaná na okraji priechodu. Momentálne je podľa polície hospitalizovaná v nemocnici.

Okolnosti nehody sú predmetom objasňovania, aj preto policajti žiadajú verejnosť o spoluprácu.

„Žiadame prípadných svedkov nehody, aby sa ozvali na telefónnej linke 158, prípadne formou súkromnej správy na facebookovom profile Polícia SR – Trenčiansky kraj," vyzvala polícia.Viac k témam: Dôchodkyňa, Dopravná nehoda, Dubnická polícia, priechod pre chodcov, svedkovia, svedkovia dopravnej nehody, Výzva
Zdroj: SITA.sk - Dôchodkyňu v Dubnici nad Váhom zrazilo na priechode pre chodcov neznáme vozidlo, polícia hľadá svedkov nehody (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.