Štvrtok, 29. október 2020
Dážď  8,8 °C
Mimoriadne správy

Dievčatko vbehlo rovno pod kolesá bicyklu, v Piešťanoch zas cyklistu zrazilo auto a vodič ušiel (foto)

 Webnoviny  24. júl 2020  60
Dievčatko vbehlo rovno pod kolesá bicyklu, v Piešťanoch zas cyklistu zrazilo auto a vodič ušiel (foto)

24.7.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti objasňujú dve nehody cyklistov. Účastníčkou jednej z nich bolo iba 7-ročné dievčatko a stala sa v okrese Senica. Ako informovala trnavská krajská polícia, malá cyklistka vybehla spoza zaparkovaného auta rovno pod kolesá druhého cyklistu. Obaja po zrážke skončili na zemi.

Dievčatko skončilo len s odreninami a 28-ročný cyklista sa zranil ľahko. Ako upozornila polícia, aj keď to na dedinách nie je ničím výnimočné, že deti behajú po uliciach samé, rodičov žiadajú, aby ich upozornili na riziká a vysvetlili im základné pravidlá bezpečnej jazdy.

Druhá nehoda sa stala v sobotu na Žilinskej ulici v Piešťanoch. Pri obchodnom dome Kocka zrazil vodič, pravdepodobne na červenom Seate, 58-ročného cyklistu. Šofér z miesta ušiel. Polícia hľadá svedkov nehody. Akékoľvek informácie môžu poskytnúť na linke 158, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na facebookovej stránke polície.

Viac k témam: dopravná nehoda, zrážka cyklistu s autom
Zdroj: Webnoviny.sk - Dievčatko vbehlo rovno pod kolesá bicyklu, v Piešťanoch zas cyklistu zrazilo auto a vodič ušiel (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.