Streda, 11. jún 2025
Slabý dážď  18 °C
Mimoriadne správy

Čelnú zrážku dodávky s kamiónom neprežili dvaja ľudia, cesta I/62 je po nehode úplne uzavretá

 Webnoviny  15. december 2023  275  
Čelnú zrážku dodávky s kamiónom neprežili dvaja ľudia, cesta I/62 je po nehode úplne uzavretá

15.12.2023 (SITA.sk) - Po čelnej zrážke kamióna a dodávky na ceste I/62 medzi Pustými Úľanmi v okrese Galanta a Sencom prišli v piatok večer o život dve osoby.

K tragickej nehode došlo v úseku cesty pri miestnej časti Lúčny dvor, kde je znížená rýchlosť na 60 kilometrov za hodinu. Ako informovala trnavská polícia, cesta je po nehode úplne uzavretá.

Podľa predbežných informácií vodič dodávky prešiel z nezistených príčin do protismeru. Polícia je na mieste udalosti a tragickú nehodu dokumentuje.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: cesta I/62, Tragická dopravná nehoda, trnavská polícia
Zdroj: SITA.sk - Čelnú zrážku dodávky s kamiónom neprežili dvaja ľudia, cesta I/62 je po nehode úplne uzavretá © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.