Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Bratislavská polícia obvinila pre streľbu v Petržalke 40-ročného muža, počas incidentu sa nikto nezranil
3.8.2024 (SITA.sk) - Pre streľbu v Petržalke obvinili 40-ročného muža. Informovala o tom bratislavská polícia na svojej sociálnej sieti s tým, že muža z Bratislavy obmedzili na slobode a obvinili ho z trestného činu výtržníctva.
Obvinený je v súčasnosti umiestnený v cele policajného zaistenia. Muž 1. augusta približne o 17:00 strieľal na Ševčenkovej ulici v bratislavskej Petržalke.
Polícia spresnila, že išlo o plynovú pištoľ, z ktorej z neznámych dôvodov trikrát vystrelil do zeme v blízkosti potravín. Počas incidentu sa nikto nezranil a nebol poškodený ani majetok.
Viac k témam: Bratislava-Petržalka, bratislavská polícia, Obvinenie, Streľba, Výtržníctvo
Zdroj: SITA.sk - Bratislavská polícia obvinila pre streľbu v Petržalke 40-ročného muža, počas incidentu sa nikto nezranil © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov