Streda, 28. február 2024
Oblačno  6 °C
Mimoriadne správy

Boris Kollár mal ako vládny politik zarobiť 20 až 30 miliónov eur, tvrdí Zoroslav Kollár v najnovšom videu

 Webnoviny  22. december 2023  80  
Boris Kollár mal ako vládny politik zarobiť 20 až 30 miliónov eur, tvrdí Zoroslav Kollár v najnovšom videu

22.12.2023 (SITA.sk) - Ako politik mal Boris Kollár počas pôsobenia vo vládnej koalícii zarobiť 20 až 30 miliónov eur. V najnovšom videu to uviedol právnik a podnikateľ Zoroslav Kollár. Ten plánuje proti Borisovi Kollárovi podať trestné oznámenie.

Trestné oznámenie na Borisa


Má ísť o reakciu na trestné oznámenie Borisa Kollára voči Zoroslavovi Kollárovi ešte pred parlamentnými septembrovými voľbami. Toto trestné oznámenie, v ktorom Boris obvinil Zoroslava zo závažného zločinu zločineckej skupiny, už vraj bolo orgánmi činné v trestnom konaní podľa Zoroslava Kollára odmietnuté.

„Boris, v auguste si urobil tlačovú konferenciu, na ktorej si ma obvinil, že ako člen zločineckej skupiny robím aktivity, ktoré majú za cieľ ovplyvniť parlamentné voľby. Mával si tam trestným oznámením, ktoré si podal na generálnu prokuratúru. Verejne si mňa a ďalšie osoby obvinil zo závažného zločinu, pošpinil si ma v mnohých médiách. Polícia všetky tvoje tvrdenia preverila a tvoje trestné oznámenie bolo odmietnuté,“ povedal vo videu Zoroslav Kollár.

Nemajetková ujma vo výške niekoľko miliónov


Ten plánuje teda podať na Borisa Kollára žalobu, a bude od neho žiadať verejné ospravedlnenie. Okrem toho bude od neho žiadať aj nemajetkovú ujmu.

„Odhadujem, že ako politik si ukradol, prepáč, zarobil 20 až 30 miliónov eur. Takže budem od teba žiadať nemajetkovú ujmu vo výške niekoľko miliónov,“ konštatoval Zoroslav Kollár, ktorý chce vysúdené milióny rozdať obetiam Borisa Kollára, napríklad jeho milenkám.

  • Agentúra SITA osloví s prosbou aj Borisa Kollára
Viac k témam: Politik, Trestné oznámenie
Zdroj: SITA.sk - Boris Kollár mal ako vládny politik zarobiť 20 až 30 miliónov eur, tvrdí Zoroslav Kollár v najnovšom videu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.