Štvrtok, 22. október 2020
Zamračené  7,9 °C
Mimoriadne správy

Vyhraďte si čas len a len pre seba: Vaše telo sa zregeneruje, vaša duša si oddýchne!

 Futurino  18. september 2020  121
Vyhraďte si čas len a len pre seba: Vaše telo sa zregeneruje, vaša duša si oddýchne!

Letná dovolenka a dni plné oddychu sa nám už pomaly vzďaľujú. Všetko sa opäť rúti míľovým tempom. Valí sa na vás kopa povinností a vy sa neviete rozbehnúť a objaviť v sebe novú energiu? Vypnite. Rozmaznávajte sa. Doprajte si kozmetiku, masáž, aktívny oddych či dobré jedlo. Jeden deň venovaný len sebe vás dokáže poriadne nakopnúť.


Doprajte radosť vášmu telu 


Vaše telo by malo byť vaším chrámom. Preto na seba nikdy nezabúdajte. Nájdite si čas na vašu pokožku, pleť, vlasy či celé telo. Takáto starostlivosť o seba vám prinesie blaženú radosť a dobije baterky. Neviete ako na to? Tu je zopár rád, ako potešiť nielen telo, ale aj dušu:  • horúci bylinkový kúpeľ – doprajte si dlhý relaxačný kúpeľ s knihou či pohárom vína v ruke,

  • šálka horúcej čokolády – vyložte si nohy a na chvíľu vypnite,

  • výživný zábal na vlasy – prinavráti lesk unaveným vlasom a žiarivé bohaté vlasy vám dodajú väčšie sebavedomie,

  • masáž chodidiel – naše chodidlá sú namáhané každý deň, venujte im dostatok pozornosti,

  • čistiaca maska na pleť a píling – zbavia pleť odumretých buniek a krásne ju prečistia.


Pri starostlivosti o vašu pokožku nezabúdajte vymeniť svoju letnú kozmetiku a pripraviť sa na zimu. Ľahké pleťové krémy vymeňte za hydratačné a regeneračné. Na zoznam pridajte aj výživné telové mlieka, ktoré vašu pleť vyživia a ochránia.


Oddych v rukách odborníkov 


Raz za čas si vaša pokožka zaslúži profesionálnu starostlivosť. Kozmetické salóny vám vďaka modernej elektronike zaručia hĺbkovú starostlivosť a vaša pleť zostane zdravá a pružná. Dopriať si tak môžete odstránenie vrások, omladenie tváre či oddychovú masáž. Skvelou voľbou je aj celotelová masáž, ktorá prebudí vaše bunky a vy si dokonale oddýchnete.


Nech už strávite váš oddychový čas akokoľvek, určite vám to doplní energiu a naštartuje vašu výkonnosť.


Zdroj obrázka: popcorner / Shutterstock.com