Štvrtok, 22. október 2020
Zamračené  7,9 °C
Mimoriadne správy

Večná dilema všetkých žien: Štýlový ruksak či elegantná kabelka? Môžete mať oboje!

 Futurino  22. september 2020  103
Večná dilema všetkých žien: Štýlový ruksak či elegantná kabelka? Môžete mať oboje!

O tom, že sa nosenie ruksakov opäť vrátilo do módy, azda netreba polemizovať. Dnes ho už zladíte ku každému outfitu: športovému, pracovnému či elegantnému. Ak je to však pre vás ťažšie predstaviteľné a na niektoré príležitosti stále uprednostňujete kabelku, máme pre vás riešenie. Čo tak uľahčiť si život a zaobstarať si 2v1?


Ruksaky 2v1 splnia všetky vaše nároky


Zbystrili ste pozornosť? Ruksak a kabelka v jednom je skvelým riešením na kávu do mesta, na potulky prírodou či do práce. Jednoducho kdekoľvek. 


V čom spočíva ich úloha? Tieto ruksaky sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky vaše cestovateľské potreby. V prípade nosenia ruksaku na chrbte máte zaručené najvyššie pohodlie a vaše ruky zostávajú voľné. Do ruksaku môžete vložiť aj väčšiu záťaž, ktorá bude vďaka mäkkým a nastaviteľným popruhom rovnomerne rozložená. Moderné a zároveň lacné ruksaky sa tak stanú nenáročným doplnkom pre váš šatník. 


Tieto štýlové ruksaky sú vybavené pohodlným uškom. V prípade potreby tak môžete kedykoľvek ruksak zložiť z chrbta a využiť ho ako kabelku. Majú prispôsobený tvar a ak si zvolíte elegantnejší kúsok, naozaj sa stane dokonalou náhradou klasickej kabelky.


Dokonalý spoločník na vašich potulkách


Stále sa bojíte, že sa ruksak hodí iba k športovému outfitu? Žiaden strach. Tieto modely sú do detailov prepracované a rafinované


Ak však chcete ešte viac podčiarknuť ich eleganciu, doplniť ich môžete saténovou či hodvábnou šatkou. V súčasnosti sú skvelým doplnkom aj farebne zladené peňaženky či moderné pom pom prívesky. 


Či už pri výbere vášho outfitu dbáte na maximálnu pohodlnosť, vysokú eleganciu alebo nedbalú ležérnosť, ruksak a kabelka v jednom sa zaručene stanú vaším najobľúbenejším spoločníkom na cestách. 


Tento luxus a nadčasovosť si jednoducho zamilujete. 


Zdroj obrázka: Sabelnikova Olga / Shutterstock.com