Nedeľa, 16. máj 2021
Zamračené  8,2 °C
Mimoriadne správy

Vyberte si kvalitné pánske tašky, ktoré vám budú slúžiť roky

 Seocentrum  23. marec 2021  133
Vyberte si kvalitné pánske tašky, ktoré vám budú slúžiť roky

Kým ženy majú tendenciu nakupovať si dámske kabelky v pravidelných intervaloch, muži si na to nepotrpia a dokážu fungovať dlhé roky s jednou, či dvoma taškami.


Ak vám už dosluhuje pánska taška, ktorú máte doma, poradíme vám pri výbere kvalitných pánskych tašiek, ktoré vám budú slúžiť roky.


Veľkosť a typ tašky


Ako prvú vec si musíte ujasniť, akú veľkosť pánskej tašky budete potrebovať. Od toho závisí, aký typ tašky budete vyberať.  Buď si vyberiete praktické tašky cez rameno menších rozmerov, alebo väčších rozmerov. Crossbody pánske tašky sú veľmi obľúbené u mužov rôznych vekových kategórií. V prípade, že potrebujete tašku do práce, odporúčame skôr vyberať priestrannejšie pánske tašky, aktovky.


Materiálové prevedenie


Ak si chcete vybrať kvalitné pánske tašky, vyberajte ich medzi značkami, ktoré ponúkajú predovšetkým kožené pánske tašky, ale majú v ponuke aj nylonové pánske tašky, či koženkové pánske tašky. Zo všetkých sú samozrejme najkvalitnejšie práve kožené, avšak na údržbu sú veľmi praktické práve tie nylonové. O kožené pánske tašky je potrebné sa pravidelne starať, avšak vydržia dlhé roky a prakticky nevyjdu z módy.


Iné je ale to, ak potrebujete pánske tašky do terénu. Ak ste poľovník a potrebujete uskladniť poľovnícke vybavenie, vrátane termovízie Dedal, určite budete potrebovať skôr nejaký batoh.


Ak chcete kvalitnú tašku, ktorá vám bude slúžiť roky, uprednostňujte kvalitné kožené, nylonové a koženkové pánske tašky.


Dostatok priečinkov


Nielen ženy, ale aj muži potrebujú mať v pánskej taške dostatok priečinkov. Odporúčame vám preto zistiť si, aké je vnútro pánskej tašky a koľko samostatných priečinkov obsahuje.


Ak so sebou nosievate veľa vecí, potrebujete tašku, kde budú mať aj drobnosti ako kľúče, či doklady vlastný priečinok.


Čo sa týka farieb, uprednostňujte skôr neutrálne farby – sivú, čiernu, hnedú. Ak chcete farebné pánske tašky, vyberte si tmavomodrú a tmavozelenú.


Zdroj obrázka: Autor:  Still AB / Shutterstock.com