Sobota, 22. január 2022
Zamračené  -3 °C
Mimoriadne správy

V priebehu novembra čaká na nových zákazníkov Tipsportu 50 EUR zadarmo

 PlaCla  19. november 2021  258
V priebehu novembra čaká na nových zákazníkov Tipsportu 50 EUR zadarmo

Stávkové kancelárie obvykle ponúkajú novým hráčom určitý bonus za registráciu, či už v podobe free spinov alebo finančnej odmeny.


Inak na tom nie je ani stávková kancelária Tipsport, ktorá za vytvorenie hráčskeho účtu ponúka práve finančnú odmenu v podobe Tipsport Netov na stávkovanie. Za normálnych okolností je táto finančná odmena v hodnote 20 eur, nie však v novembri! Počas celého novembra je táto odmena viac než dvojnásobná – za registráciu dostanete až 50 eur na vaše prvé stávky. Dokonca ho môžete využiť nie len na stávky, ale zároveň aj na predplácanie livestreamov.


Založiť si hráčsky účet v Tipsporte nebolo nikdy výhodnejšie, preto neváhajte a zaregistrujte sa ešte dnes!


Ako získať bonus za registráciu?


Pre získanie vášho bonusu 50 eur za registráciu v stávkovej kancelárii Tipsport nemusíte spĺňať žiadne špeciálne podmienky či vkladať určitú sumu. Naozaj postačí dokončiť registráciu vrátane overenia dokladov a bonus 50 eur v podobe Tipsport Netov na stávkovanie vám bude automaticky pripísaný. Navyše už po pretipovaní 1,20 eur si automaticky predplácate možnosť sledovania športových livestreamov na 30 dní dopredu.


Okrem bonusu 50 eur na vás po dokončení registrácie čaká aj vstupný bonus v hodnote až 4000 eur. Jeho presná hodnota bude závisieť na výške vášho prvého vkladu, z ktorého dostanete celých 100 % naspäť. Maximálne však do výšky práve 4000 eur, ktoré sa vám pripíšu po prestávkovaní určitej sumy.


Ako fungujú Tipsport Nety na stávkovanie?


Tipsport Nety sú špeciálne bonusové body, ktoré sa vám pripisujú na Netkonto za uzatvorené stávky, alebo práve za vytvorenie hráčskeho účtu. 1 Tipsport Net má hodnotu 1 cent, takže za registráciu ich získate presne 50 000. Obrovskou výhodou je, že prípadnú výhru dostanete v reálnych eurách, ktoré si môžete pokojne vybrať. A za Tipsport Nety v hodnote 50 eur sa dá pri troche šťastia vyhrať naozaj slušný obnos peňazí.


Online kasíno Tipsport


Po vytvorení hráčskeho účtu v Tipsporte môžete využívať nie len služby stávkovej kancelárie, ale aj online kasína, keďže bol Tipsport jednou z prvých spoločností, ktoré malo na Slovensku na tento druh prevádzky licenciu. Online kasíno Tipsport má vo svojej bohatej ponuke už viac než 130 online automatov či stolových hier ako ruleta a blackjack od tých najlepších vývojárov na trhu. Okrem toho na vás čakajú tematické promo akcie so zaujímavými bonusmi takmer na dennej báze.