Štvrtok, 23. január 2020
Jasno  -2,1 °C
Mimoriadne správy

Predstavíme vám štýlovú dámsku obuv, ktorá vás nikdy neomrzí

 Seocentrum  13. september 2018  366
Predstavíme vám štýlovú dámsku obuv, ktorá vás nikdy neomrzí

Obchody s obuvou nám s príchodom každej novej sezóny predstavujú nové, modernejšie modely obuvi, po ktorých túži nejedno ženské srdce. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme štýlovú dámsku obuv a naučíme vás ju kombinovať s oblečením, čo máte v šatníku.


Dámske poltopánky

Využijete ich nielen v prechodnom období medzi letom a jeseňou, ale môžete ich pokojne nosiť aj na jar a cez leto. Dámske poltopánky sú najuniverzálnejšou obuvou a svoje miesto by mali mať aj u vás. Ak si vyberiete neutrálne modely poltopánok, možnosť kombinovania bude ešte väčšia. Odporúčame neutrálne farby ako sivá, biela, béžová, hnedá, čierna.
V súčasnosti sú v móde najmä metalické odlesky a poltopánky so strapcami.

Lodičky

Opäť vám odporúčame najmä neutrálne odtiene, ale ak vo vašom šatníku prevládajú minimalistické outfity, odporúčame vám k outfitu vyberať farebnejšie lodičky. Červené sú zvodné, metalické pútajú pozornosť. Každá žena by ale mala vlastniť béžové a červené lodičky.

Ak ale lodičky nosievate do práce a plánujete v nich tráviť hodiny, poradíme vám jednu skvelú fintu. Kupujte si o číslo väčšie lodičky a kupujte si pančušky s protišmykovými drážkami na chodidlách. O číslo väčšie preto, lebo pri dlhodobom nosení a státí v lodičkách vám chodidlá napuchnú. Ak sa chcete cítiť pohodlne a nechcete mať krvavé nohy plné pľuzgierov a otlakov, kupujte si vždy o číslo väčšie lodičky. Protišmykové pančuchy budú slúžiť ako prevencia pred pádom a nepríjemným vyvrtnutím členka.

Nech už si vyberiete akúkoľvek obuv, všímajte si predovšetkým kvalitu podrážky. Práve od tejto súčasti topánky závisí, či je obuv bezpečná a či vám bude slúžiť niekoľko rokov. Medzi najštýlovejšie a najobľúbenejšie typy obuvi zaraďujeme hlavne lodičky a poltopánky. Riaďte sa našimi radami a uvidíte, že budete patriť k ženám, ktoré sa môžu pochváliť najkrajšími topánkami.

Dámske poltopánky vám odporúčame kombinovať s kulotkami, kraťasmi, ale aj SLIM džínsami. K poltopánkam, ale aj k lodičkám sa vám budú hodiť tričká s vlastnou potlačou, ktoré si môžete vytvoriť pomocou vysokokvalitných termolisov. Sú to termotransferové lisy, ktoré využívajú samotnú technológiu pre tepelnú tlač.

Máte aj vy doma pohodlné lodičky a univerzálne poltopánky?