Streda, 5. august 2020
Malá oblačnosť  15,5 °C
Mimoriadne správy

Pracujete v kancelárii? Poradíme vám tipy na letné dámske outfity do kancelárie

 Seocentrum  17. jún 2020  64
Pracujete v kancelárii? Poradíme vám tipy na letné dámske outfity do kancelárie

Práca v kancelárii si vyžaduje pracovný dress code. Napriek tomu to však mnohí podnikatelia neriešia a nezakazujú zamestnancom, aby chodili v džínsoch, či mikinách.
Ak pracujete v kancelárii a hľadáte zaujímavé tipy na letné dámske outfity, máme pre vás zaujímavé tipy.


Chinos nohavice a voľná blúzka


Skrátené obtiahnuté nohavice elegantného strihu a elegantné blúzky sú vhodným a zároveň pohodlným outfitom do kancelárie. V nohaviciach sa budete cítiť pohodlne, nebudú vás ťahať a zároveň vám v nich nebude až také teplo v lete.


Čo sa týka farieb, odporúčame klasické neutrálne farby, ale ak vás neutrálne farby príliš neoslovili a nosievate skôr výraznejšie farby, odporúčame obliekať kaki zelené, tmavomodré, ružové, ale aj svieže žlté. Bezvzorové chinos nohavice sú perfektným kúskom do zamestnania, avšak najmä do kancelárie. Pri blúzkach odporúčame voľnejší strih a pokojne môžete siahnuť aj po vzorovaných blúzkach. K takémuto outfitu si dáte jemné náušnice, pekný prívesok a dámske elegantné hodinky a máte pekný outfit aj na stretnutia s klientmi.


Kulotky a blúzka bez rukávov


V letných horúčavách ideálny outfit! To podstatné zakryje, ale zároveň vám bude aj v letných horúčavách príjemne. Odporúčame kulotky z týchto troch materiálov – 100% bavlny, modalu a ľanu. Odporúčame sivé, čierne, béžové, hnedé, tmavozelené a tmavomodré kulotky.


K nim môžete zladiť elegantné blúzky bez rukávov. Nepôjde o klasické tielka, takže sa nemusíte báť, že by sa vám do zamestnania nehodili.


K takémuto outfitu sa vám hodia jemné perlové náušnice a svadobné prstene. To ale len v prípade, ak ste vydaté.


Dámske šaty


A na záver odporúčame šaty. Decentné šaty s dĺžkou po kolená, pokojne aj vzorované, kombinujte s  peknými koženými kabelkami a s koženými lodičkami.


V prípade dámskych šiat sa neobmedzujte farbami a vzormi. Šaty sú univerzálny kúsok, ktorý sa dá nosiť nielen v lete, ale aj v ostatných ročných obdobiach, preto ak pracujete v kancelárií, vo vašom šatníku by mali prevládať dámske šaty.


Zdroj obrázka: 

Autor: baranq  / Shutterstock.com