Utorok, 3. október 2023
Mimoriadne správy

Niekoľko tipov pre dámy, ktoré chcú na spoločenskej udalosti zažiariť

 Seocentrum  29. september 2022  236  
Niekoľko tipov pre dámy, ktoré chcú na spoločenskej udalosti zažiariť

Zatiaľ čo leto je pre dámy, ktoré si dávajú záležať na svojom vzhľade, obdobie predvádzania svojej postavy v plavkách, aktuálne sa skôr blížime do obdobia, kedy prichádza na rad ohurovanie svojim vzhľadom na spoločenských udalostiach. A to býva často ťažšie.


Máte postavu ako modelka? To neznamená, že na výbere šiat si nemusíte dať záležať


Ak si postavu udržiavate, leto pre vás nepredstavuje problém. Ak si nevyberiete nejaký zvláštny strih plaviek, ktoré budú opticky deformovať aj vašu ukážkovú postavu, máte zaručené, že na pláži budete stredobodom pozornosti. Ako však zažiariť na spoločenskej udalosti?


Spôsobov, ako si dokonalú postavu pokaziť výberom spoločenských šiat zlého strihu je oveľa viac ako pri spomínaných plavkách. Preto sa ani v prípadoch, keď ste na svoju postavu právom hrdá, nespoliehajte na to, že na vás budú vyzerať dobre akékoľvek šaty. Nemusí to tak byť.


Preto spoločenské šaty začnite vyberať s dostatočným predstihom, aby ste naozaj našla také, v ktorých budete mať šancu zažiariť. Samozrejme, šatami chystanie sa na spoločenskú udalosť síce väčšinou začína, ale nikdy nekončí.


K obuvi aj doplnkom pristupujte s mierou


Vybrať si je potrebné aj vhodnú obuv. Elegantné lodičky, či sandále musia byť samozrejme na opätku. Aká je však jeho ideálna výška? Musíte dbať na estetickosť (nie príliš vysoké opätky), eleganciu (nie príliš nízke) a v neposlednom rade aj na pohodlie. Musíte v nich predsa vydržať počas celého trvania spoločenskej udalosti.


Prejdime k doplnkom, čiže ku šperkom a zaradiť sem môžeme aj spoločenskú kabelku. Pri doplnkoch platí jednoduché pravidlo: čím výraznejšie šaty, tým decentnejšie doplnky a naopak. Ak máte šaty jednoduchého strihu, môžete sa s niektorým z doplnkov „vyhrať“ a spraviť z neho dominantu vášho outfitu.


Čo na záver? Samozrejme všetko, čo podčiarkne krásu každej ženy. Napríklad krásny úsmev, kvôli ktorému je dobré zájsť si na dentálnu hygienu a taktiež skvelý účes a make-up, kvôli ktorým sa oplatí mať včas rezervované termíny u kaderníčky a vizážistky.


Zdroj obrázka: Autor: NeonShot / Shutterstock.com