Piatok, 10. apríl 2020
Slnečno  10,8 °C
Mimoriadne správy

Luxusné náušnice – ideálny vianočný darček?

 PlaCla  16. december 2019  184
Luxusné náušnice – ideálny vianočný darček?

Či už ste žena alebo muž a vyberáte vianočný darček pre blízku osobu nežnejšieho pohlavia, možno vám napadli náušnice. Luxusné náušnice sú skutočne skvelým darčekom, predtým však, ako nejaké vyberiete, mali by ste poznať niekoľko základných tipov.


Totiž, výber náušníc nemusí byť tak jednoduchý, ako sa na prvý pohľad zdá. Najmä keď chcete vybrať náušnice, ktoré budú skutočne ideálne. Čo sa myslí pod ideálnymi náušnicami? Také, ktoré budú danej žene skvele sedieť na ušiach, budú korešpondovať s jej črtami tváre a slúžiť ako skvelá ozdoba. Hlavnou vecou, na ktorú by ste sa mali pri výbere náušníc zamerať, je, samozrejme, vzhľad. Už v predchádzajúcej vete sme načrtli, že dizajn náušníc by ste nemali vyberať len podľa subjektívneho pocitu, ale aj podľa čŕt tváre danej osoby. Až potom príde na rad výber konkrétnych náušníc s drahokamami, perlami a zaujímavým dizajnom. 


Správne náušnice podľa typu tváre 


Keď si začnete problematiku ženských tvarí študovať detailnejšie, prídete na to, že existuje doslova niekoľko desiatok typov tvárí. Vyberať náušnice špeciálne pre tieto jednotlivé typy by však bolo príliš komplikované a zdĺhavé, v skutočnosti tak stačí rozlišovať tri najčastejšie typy tváre – okrúhlu, podlhovastú a súmernú. Ideálnym, avšak pomerne málo častým typom tváre, je tvár súmerná, kedy na prvý pohľad nevidíte výrazný okrúhly alebo podlhovastý tvar. Ku takejto tvarí sa hodia prakticky všetky typy náušníc. 


V prípade podlhovastej tváre sú najlepším riešením menšie náušnice, ktoré opticky tvár skracujú. Naopak, ak má dotyčná osoba okrúhlu tvár, vyberte jej podlhovastejšie náušnice, ktoré tvár opticky natiahnu a nebude tak vyzerať okrúhlo. Vďaka tomuto jednoduchému triku dokážete pomerne výrazne ovplyvniť vzhľad a obdarovaná osoba sa bude v nových náušniciach cítiť fantasticky! 


Na kvalite záleží 


Keď vyberáte darček, je dôležité voliť kvalitu. Ak by ste niekomu darovali neznačkové náušnice za pár eur dostupné v supermarkete, rozhodne sa nepoteší. Takýto darček môže dokonca vnímať ako urážku. To nechcete. Pri výbere náušníc sa tak zamerajte na značkové náušnice s luxusnými prvkami – drahokamami, perlami a diamantmi. Áno, takéto náušnice majú svoju cenu, avšak oplatia sa za to skvelým štýlovým dizajnom a vysokou kvalitou. 


Ak hľadáte luxusné náušnice od špičkového svetového výrobcu, odporúčame pozrieť si ponuku TOUS. Táto firma je výrobcom šperkov už od roku 1914, je známa po celom svete a jej šperky pravidelne nosia popredné svetové celebrity. Napriek kvalite a prémiovej značke však náušnice TOUS zoženiete za pomerne dostupné ceny, sú tak skvelým darčekom pre rodinných príslušníkov a blízkych. Tak neváhajte a vyberte sebe či svojim blízkym kvalitné luxusné náušnice TOUS aj vy!