Piatok, 8. december 2023
Jasno  -3,1 °C
Mimoriadne správy

Jarné doplnky do obývačky

 PlaCla  31. máj 2022  453  
Jarné doplnky do obývačky

Jar má určite niečo do seba! Tým niečím je vôňa čerstvo pokosenej trávy, čaro rozkvitnutých kvetov, kúzlo prvej búrky a... chuť na zmenu! Jar takmer v každom z nás prebúdza túžbu po malej metamorfóze vnútra, osviežuje ho, dáva mu nový charakter, aby sme sa mohli dôstojne prebudiť z akejsi zimnej stagnácie a privítať nové ročné obdobie.


A ako rýchlo a čo najefektívnejšie zmeniť usporiadanie obývačky, v ktorej trávite najviac času? S pomocou vhodných doplnkov! Spolu s novými dekoráciami vnesiete do svojej obývačky vánok čerstvého vzduchu, ktorý vám umožní pokojne dýchať.


Atraktívne doplnky do obývačky – ktoré si vybrať?


Nič nezmení charakter interiéru tak ako nové textílie. Textil je najvýraznejší – nová prikrývka na gauč v kombinácii so závesmi a ozdobnými vankúšmi môže radikálne zmeniť interiér obývačky. Na jar je najlepšie zvoliť žiarivé svetlé farby alebo pastelové farby – ktoré prinášajú jas a sviežosť. Oplatí sa tiež postarať sa o vhodné množstvo rastlín – živé zelené kvety dodajú interiéru a jeho majiteľom pozitívnu energiu a majú priaznivý vplyv na zdravie. Veľmi dôležitá je aj správna úprava stien. Jar je ideálny čas na výmenu niektorých obrazov alebo fotografií, prípadne na niečo úplne nové, napríklad na nástenné hodiny, ktoré budú merať čas do leta a vytúženej dovolenky. Zároveň však budú krásnou dekoráciou a veľmi štýlovým prvkom výzdoby.


Nástenné hodiny do obývačky – ktoré sa oplatí vybrať?


S kukučkou? Drevené? Moderné? Nástenné hodiny do obývačky môžu prekvapiť svojím neobvyklým vzhľadom, ktorý z nich robí vynikajúcu dekoráciu interiéru. Sú dostupné v rôznych veľkostiach, takže ich využijete aj pri zariaďovaní problematických priestorov. A ktoré z nich sa oplatí vybrať? Klasické nástenné hodiny s kyvadlom, charakteristickým „bim-bam“ zvukom – masívne a drevené, vôbec nepatria do minulosti! Okrem toho sú obľúbenou voľbou pre eklektické interiéry. Vítané sú aj úplne moderné hodiny bez puzdra, aby mohli byť čísla a ručičky usporiadané zaujímavým spôsobom. Aj hodiny v industriálnom štýle, ideálne na tehlové alebo drevené steny. Mali by ste vedieť, že analógové hodiny patria medzi najčastejšie volené, ale... neboli by ešte zaujímavejším riešením veľké digitálne hodiny? Určite sa perfektne hodia do atypicky riešených interiérov. Výber je obrovský a som si istý, že každý si ľahko nájde ideálne nástenné hodiny do svojej obývačky.