Utorok, 22. október 2019
Jasno  12,1 °C
Mimoriadne správy

Buďte za dámu aj v spoločnosti svojich kamarátok

 Seocentrum  22. júl 2018  453
Buďte za dámu aj v spoločnosti svojich kamarátok

Každá z nás si z času na čas pozrie blogy známych módnych blogeriek len tak pre inšpiráciu. Sledovanie módnych trendov k nám ženám jednoducho patrí. Chceme sa páčiť za každých okolností, aj vtedy, keď ideme len do miestnych potravín.
Buďte za dámu aj v spoločnosti svojich kamarátok. Naozaj stačí len tak málo.


Minimalizmus aj vo vašom šatníku

Súčasné módne reťazce sa predbiehajú v šití nového moderného oblečenia. Sme neustále zahlcovaní novými a novými trendmi, pritom sme verní starej dobrej klasike. V súčasnosti mnohé známe osobnosti preferujú minimalistické trendy oblečenie a svoj šatník sa snažia zapĺňať minimalistickými nadčasovými kúskami vyrobenými z kvalitného materiálu. Riaďte sa týmto heslom aj vy a vyberajte si minimalistické ľahko kombinovateľné oblečenie z kvalitnej bavlny. Udržateľná móda je čoraz viac obľúbená, čo je dobre, pretože denne sa vyhodí niekoľko ton ešte použiteľného oblečenia. Minimalistický outfit ľahko dokážete zvýrazniť výraznými šperkami, ale aj kvalitnými talianskymi kabelkami vyrobenými z kvalitnej kože.

Športové, ale aj elegantné oblečenie

Za dámu budete aj v minimalistickom outfite. Ako správa dáma by ste mali mať vo svojom šatníku elegantnejšie oblečenie – moderné jednofarebné saká, šaty akejkoľvek dĺžky a strihu, áčkové sukne, plisované sukne, ale aj elegantné ľahké blúzky. Zároveň by vám v šatníku nemali chýbať ani športové legíny, športové tričká a dámske mikiny. Najlepšie, keď si zvolíte zlatú strednú cestu. Nesmie chýbať niečo elegantné, ale zároveň aj niečo športové.
Elegantné outfity zvýraznite modernými diamantovými náušnicami a športový outfit športovými hodinkami a šiltovkou.

Outfit vhodný a danú príležitosť

Ak chcete, aby sa za vami obzerali všetci muži na ulici a vaše kamarátky vám chválili váš outfit, striedajte elegantné so športovými outfitmi. Outfit vyberajte podľa príležitosti. Buďte za dámu aj v spoločnosti svojich kamarátok a zvoľte si pohodlný outfit vhodný na danú príležitosť. Investujte aj do doplnkov ako do dámskych kabeliek, dámskych kožených peňaženiek, šperkov a vlasových doplnkov. Ak chcete byť za dámu, vyberajte doplnky a oblečenie nie podľa ceny, ale podľa kvality. Odporúčame vyberať lokálnych výrobcov oblečenia a doplnkov.