Štvrtok, 23. január 2020
Jasno  -2,1 °C
Mimoriadne správy

Ako naplánovať zásnuby, aby všetko klaplo podľa predstáv?

 Seocentrum  18. február 2019  338
Ako naplánovať zásnuby, aby všetko klaplo podľa predstáv?

Zásnuby sú najkrajším momentom v živote ženy, ale i muža. Práve vtedy, keď žena povie to čarovné slovíčko, sa partnerský život týchto dvoch zaľúbencov od základov zmení. Už to nebudú len zaľúbenci. Už to budú snúbenci a neskôr aj manželia.
Ako ale naplánovať zásnuby, aby všetko klaplo podľa predstáv?


Vyberte vhodnú veľkosť


Zásnuby by sa nemohli konať bez zásnubných prsteňov. Skôr, ako začnete čokoľvek plánovať, je potrebné vybrať vhodný zásnubný prsteň pre partnerku. Musíte však vedieť, aké materiálové prevedenie šperkov preferuje a akú veľkosť má.


Ak neviete, akú veľkosť prsteňa vaša partnerka nosí, urobte to takto. Zájdite spolu do klenotníctva a nechajte, nech si partnerka dá zmerať veľkosť prsteňa. Tento spôsob môžete využiť, ak už ste sa o zásnubách rozprávali a plánujete ich. Ak chcete partnerku zásnubami prekvapiť, zoberte jeden z jej prsteňov do klenotníctva a nechajte si ho zmerať. Takto zistíte, akú veľkosť prsteňa vaša partnerka nosí. 


Minimalistický, či výraznejší?


Okrem veľkosti musíte vedieť, aký štýl prsteňa sa partnerke páči. Ak sa jej páčia luxusné diamantové prstene, potom hľadajte zásnubný prsteň v ponuke zásnubných diamantových prsteňov. Je potrebné vedieť, aký štýl preferuje. Chce výrazný zásnubný prsteň s veľkými kamienkami, alebo uprednostňuje skôr minimalistické šperky?


Na toto vám najlepšie odpovie partnerka, preto by nebolo zlé, keby ste sa jej spýtali, čo sa jej páči a aký zásnubný prsteň by si predstavovala. Radšej sa spýtať, ako kúpiť drahý prsteň, ktorý sa jej nebude páčiť a nebude sa jej hodiť k ostatným šperkom.


Aké miesto vybrať?


Ak už máte prsteň doma, teraz prichádza na rad výber miesta. Môžete to skúsiť na zajednaných pobytoch pre dvoch, ktoré ste si naplánovali na najbližšie obdobie, alebo si vyberte iný čas a inú príležitosť. Môžete skúsiť miesto, kde ste sa spoznali, alebo môžete skúsiť miesto, kde ste sa prvýkrát pobozkali. Partnerku môžete požiadať o ruku na mieste, ktoré máte radi a ktoré sa spája aj s vašim vzťahom.


Dúfame, že vám tieto rady pomôžu vybrať vhodný zásnubný prsteň a vhodné miesto. Zásnuby sú krásny okamih, ktorý si určite nepokazte drobnosťami, na ktorých ani nezáleží. Dôležitá je predovšetkým vaša láska a nie to, čo poviete, keď budete žiadať svoju partnerku o ruku.