Pondelok, 1. jún 2020
Jasno  9,4 °C
Mimoriadne správy

Zomrel britský šéfkuchár Gary Rhodes, známy z relácií MasterChef a Hell’s Kitchen

 Webnoviny  27. november 2019  101
Zomrel britský šéfkuchár Gary Rhodes, známy z relácií MasterChef a Hell’s Kitchen

27.11.2019 (Webnoviny.sk) - Vo veku 59 rokov zomrel britský šéfkuchár Gary Rhodes, známy z televíznych relácií ako MasterChef alebo Hell's Kitchen. Naposledy vydýchol v Dubaji, po jeho boku bola manželka Jennie. Príčinu smrti zatiaľ nezverejnili.

Smutnú správu potvrdili v oficiálnom vyhlásení. "Rodina Rhodesovcov s veľkým zármutkom oznamuje, že odišiel milovaný manžel, otec a brat Gary Rhodes. Zomrel včera večer vo veku 59 rokov. Jeho milovaná manželka Jennie bola pri ňom," uviedli.

Zástupcovia Le Royal Meridien Beach Resort & Spa a Grosvenor House Dubai, kde zosnulý pracoval, takisto vyjadrili zármutok nad úmrtím. "Nielenže tento priemysel prišiel o naozajstnú kulinársku legendu, stratili sme tiež inšpiratívneho človeka a veľmi dobrého priateľa. Žiadne slová nedokážu vyjadriť smútok z Garyho smrti alebo vďačnosť za možnosť s ním spolupracovať. V našich myšlienkach a modlitbách myslíme na jeho rodinu," vyhlásili.

Viac k témam: úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk - Zomrel britský šéfkuchár Gary Rhodes, známy z relácií MasterChef a Hell’s Kitchen © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.