Nedeľa, 26. január 2020
Zamračené  -3 °C
Mimoriadne správy

Zomrel americký producent LaShawn Daniels, písal piesne pre Whitney Houston aj Beyoncé

 Webnoviny   5. september 2019  58
Zomrel americký producent LaShawn Daniels, písal piesne pre Whitney Houston aj Beyoncé

5.9.2019 (Webnoviny.sk) - Vo veku 41 rokov zomrel americký skladateľ a producent LaShawn Daniels, ktorý písal piesne pre Whitney Houston, Destiny's Child či Beyoncé a Lady Gaga.

Smutnú správu oznámila jeho manželka April. Rodák z Newarku v štáte New Jersey skonal v utorok pri dopravnej nehode v Južnej Karolíne.

LaShawn Daniels


...sa narodil 28. decembra 1977. V roku 2001 získal za spoluautorstvo skladby Say My Name od Destiny's Child cenu Grammy.

Podieľal sa tiež na viacerých ďalších piesňach nominovaných na toto ocenenie vrátane Love and War od Tamar Braxton, He Wasn't Man Enough od Toni Braxton a The Boy is Mine, ktorú naspievali Brandy a Monica.

Je tiež spoluautorom dueta Telephone od Beyoncé a Lady Gaga či skladieb If You Had My Love Jennifer Lopez a You Rock My World od Michaela Jacksona.Viac k témam: úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk - Zomrel americký producent LaShawn Daniels, písal piesne pre Whitney Houston aj Beyoncé © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.