Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Moslimský rapper Médine zrušil koncerty v parížskom Bataclane, kde v roku 2015 útočili teroristi
PARÍŽ 21. septembra (WebNoviny.sk) - Francúzsky rapper Médine zrušil vypredané koncerty, ktoré sa mali konať v októbri v parížskom klube Bataclan, kde v roku 2015 útočili teroristi.
Interpret, ktorý je moslim, v piatok uviedol, že sa tak rozhodol na základe tlaku zo strany protiislamských aktivistov. Tí podľa neho tvrdia, že propaguje radikálnu ideológiu a znesvätil by toto "posvätné" miesto.
Odporúčame:
V Poľsku zatkli muža podozrivého z hodenia kameňa do okna synagógy počas modlitieb
Aktivisti predtým vyhlásili, že plánujú zabrániť fanúšikom vstúpiť do Bataclanu. Pripojil sa k nim aj otec jednej z obetí útoku z roku 2015. Nemenovaný rodič uviedol, že bol apolitický, no už chce konať.
Médine na sociálnych sieťach napísal, že koncerty ruší z bezpečnostných dôvodov. Aktivisti sa snažia o zrušenie jeho vystúpení už od júna.
Viac k témam: rapper Médine, zrušenie koncertov
Zdroj: Webnoviny.sk - Moslimský rapper Médine zrušil koncerty v parížskom Bataclane, kde v roku 2015 útočili teroristi © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení Utorok, 17:25
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka Utorok, 20:16 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk