Štvrtok, 4. jún 2026
Mimoriadne správy
- Maďarský premiér Magyar žiada EÚ o ukončenie konania proti Budapešti
- Trump kritizoval Kongres za hlasovanie o stiahnutí amerických síl z vojny proti Iránu
- Na Istrijskom polostrove spadlo športové lietadlo, hlásia štyroch mŕtvych
- Predsedníčka EK Ursula von der Leyenová sľúbila pomoc Arménsku proti ruskému nátlaku
- Prokuratúra stiahla obvinenia voči primátorovi Budapešti za organizáciu vlaňajšieho pochodu Pride
Americká rapperka Nicki Minaj vydá album Queen
Webnoviny 9. máj 2018 852
BRATISLAVA 9. mája (WebNoviny.sk) - Americká rapperka Nicki Minaj vydá album Queen. Novinka sa dostane na trh 15. júna.
Tridsaťpäťročná rodáčka z Trinidadu a Tobaga prezradila názov aj dátum vydania na červenom koberci v rámci podujatia Met Gala. Na nahrávke sa budú nachádzať aj skladby Chun-Li a Barbie Tingz, ku ktorým nedávno zverejnila videoklipy.
Nicki Minaj
- vlastným menom Onika Tanya Maraj, odštartovala kariéru mixtapeom Playtime Is Over (2007).
- prvý album Pink Friday jej vyšiel v roku 2010 a v USA i vo Veľkej Británii zaň získala platinu.
- v roku 2012 vydala štúdiovku Pink Friday: Roman Reloaded, ktorá obsahuje napríklad hit Starships. Jej zatiaľ posledným albumom je The Pinkprint (2014)
- ako herečka sa predstavila v snímkach Jedna za všetky (2014) a Barbershop: The Next Cut (2016), pričom tiež prepožičala hlas Steffie v animáku Doba ľadová: Zem v pohybe (2012).
Informácie pochádzajú z webstránky pitchfork.com a archívu agentúry SITA.
Viac k témam: hudba, Nicki Minaj
Zdroj: Webnoviny.sk - Americká rapperka Nicki Minaj vydá album Queen © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Kapela Fresh Out Of The Bus končí a nahrádí ju Luvver
Rheinmetall podpísal s Rumunskom zbrojný kontrakt za 5,7 miliardy eur
Keď oni päťsto cieľov, mi aspoň jeden, ale poriadny. Lukašenko sa údajne nepriamo vyhráža likvidáciou Zelenského
Izraelský minister obrany pohrozil útokmi na Bejrút, tvrdí, že má podporu USA