Sobota, 19. jún 2021
Slnečno  28,4 °C
Mimoriadne správy

Volkswagen začal s ďalším testovaním zamestnancov, odberné miesta môžu využiť aj externé firmy

 Webnoviny  22. január 2021  67
Volkswagen začal s ďalším testovaním zamestnancov, odberné miesta môžu využiť aj externé firmy

22.1.2021 (Webnoviny.sk) - Volkswagen Slovakia opätovne plošne testuje svojich zamestnancov. Ako pre agentúru SITA uviedla hovorkyňa automobilky Lucia Kovarovič Makayová, v poradí štvrté antigénové testovanie sa uskutoční v bratislavskom závode v piatok 22. januára na všetkých troch zmenách. "Spoločnosť k nemu opakovane pristupuje z vlastnej iniciatívy a vo vlastnej réžii," dodala.

Zamestnanci majú možnosť nechať sa dobrovoľne otestovať počas pracovnej doby na jednom z jedenástich odberných miest, v rámci ktorých bude v nasadení 14 odberných tímov. Pripravené kapacity môžu využiť tak pracovníci Volkswagen Slovakia, ako aj zamestnanci externých firiem pôsobiacich v areáli bratislavského závodu.

Viac o téme: KoronavírusVolkswagen Slovakia je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami aj najväčším prispievateľom do verejných rozpočtov. Okrem vozidiel produkuje prevodovky, komponenty pre prevodovky a podvozky, ako aj zariadenia používané pri výrobe vozidiel.

Viac k témam: Koronavírus, testovanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Volkswagen začal s ďalším testovaním zamestnancov, odberné miesta môžu využiť aj externé firmy © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.