Sobota, 20. apríl 2024
Oblačno  4,5 °C
Mimoriadne správy

Ústredie práce predstavilo projekt „Nestrať prácu – vzdelávaj sa“, ľuďom pomôže kariérne rásť (video)

 Webnoviny  14. február 2023  200  
Ústredie práce predstavilo projekt „Nestrať prácu – vzdelávaj sa“, ľuďom pomôže kariérne rásť (video)

14.2.2023 (SITA.sk) - Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny SR prichádza s projektom s názvom Nestrať prácu - vzdelávaj sa. Ide o prvý projekt zameraný na podporu vzdelávania zamestnancov, živnostníkov, ľudí na rodičovskej dovolenke aj absolventov, ktorý im pomôže kariérne rásť. Na tlačovej besede to uviedol dočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina).

Projekt má pomôcť zlepšiť postavenie ľudí na pracovnom trhu. Projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje. Kurz si záujemca môže vybrať podľa individuálnych potrieb bez prihliadania na požiadavky aktuálneho zamestnávateľa.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Agentúra SITA bude správu aktualizovať.

Viac k témam: projekt Nestrať prácu - vzdelávaj sa, Vzdelávanie
Zdroj: SITA.sk - Ústredie práce predstavilo projekt „Nestrať prácu – vzdelávaj sa“, ľuďom pomôže kariérne rásť (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.