Utorok, 11. máj 2021
Slnečno  14,8 °C
Mimoriadne správy

Úrad pre reguláciu hazardu má nového šéfa, Andrišin chce nastaviť jasné a transparentné pravidlá

 Webnoviny   9. november 2020  134
Úrad pre reguláciu hazardu má nového šéfa, Andrišin chce nastaviť jasné a transparentné pravidlá

9.11.2020 (Webnoviny.sk) - Novým generálnym riaditeľom Úradu pre reguláciu hazardných hier (ÚRHH) sa stal Peter Andrišin. V tlačovej správe o tom informovala Valéria Pernišová z tlačového odboru úradu.

„Uvedomujem si, že téma hazardných hier je v spoločnosti vnímaná veľmi citlivo, o to viac je potrebné nastavenie jasných a transparentných pravidiel regulácie hazardných hier. Ako občan som vnímal úlohy úradu v boji s nelegálnym hazardom, najmä s cieľom ochrániť najzraniteľnejšie skupiny hráčov. Verím, že úrad pod mojím vedením bude v týchto aktivitách aj naďalej úspešne pokračovať,“ povedal Andrišin.

Nový šéf ÚRHH v minulosti pôsobil vo viacerých manažérskych pozíciách. Zároveň je držiteľom európskeho ocenenia Luca Pacioli Award for Excellence a licencie Talent Keepers Coach. Funkciu prevzal po Radkovi Kurucovi, ktorý z úradu odišiel na vlastnú žiadosť.

Viac k témam: Úrad pre reguláciu hazardných hier
Zdroj: Webnoviny.sk - Úrad pre reguláciu hazardu má nového šéfa, Andrišin chce nastaviť jasné a transparentné pravidlá © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.