Streda, 12. máj 2021
Zamračené  10,7 °C
Mimoriadne správy

U.S. Steel Košice má vyše 30 infikovaných zamestnancov, chorých odhalili pomerne rýchlo

 Webnoviny   1. október 2020  81
U.S. Steel Košice má vyše 30 infikovaných zamestnancov, chorých odhalili pomerne rýchlo

1.10.2020 (Webnoviny.sk) - Košická spoločnosť U.S. Steel (USSK) má 35 potvrdených prípadov koronavírusu. Pre agentúru SITA to potvrdil hovorca spoločnosti Ján Bača.

„K dnešku môžeme potvrdiť 35 prípadov s pozitívnym testom na COVID 19. Takmer všetci sú identifikovanými blízkymi kontaktmi už predtým nájdených pozitívnych prípadov. Vďaka tomu sme boli schopní veľmi rýchlo nájsť blízke kontakty a zabezpečiť okamžitú karanténu,“ uviedol Bača.

Výpadok zamestnancov nespôsobil spoločnosti žiadne väčšie problémy spojené s výrobou. “Kolegovia z výroby sú veľmi pružní a našli spôsob, ako prevádzkovať kritické technologické uzly tak, aby to nemalo žiaden vplyv na našich zákazníkov,“ dodal Bača.

Viac k témam: Koronavírus, zamestnanci
Zdroj: Webnoviny.sk - U.S. Steel Košice má vyše 30 infikovaných zamestnancov, chorých odhalili pomerne rýchlo © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.