Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Tunel Horelica uzavrú, diaľničná spoločnosť uskutoční výmenu niektorých zariadení
BRATISLAVA 1. augusta (WebNoviny.sk) – Národná diaľničná spoločnosť (NDS) v auguste na desať dní úplne uzavrie tunel Horelica. Dôvodom je úprava, výmena a modernizácia niektorých zariadení tunela za účelom zvýšenia bezpečnosti účastníkov cestnej premávky.
Tunel bude uzavretý od 10. augusta od 22:00 do 20. augusta do 4:00.V tuneli opravia vozovku, doplnia zariadenia tunelového rozhlasu, zmodernizujú požiarne núdzové osvetlenie a vymenia niektoré zvodidlá.
Odporúčame:
Práce na diaľnici D1 Hubová – Ivachnová a na tuneli Čebrať pokračujú, minister Érsek vydal pokyn
Počas uzávery bude doprava vedená pred tunelom v smere Čadca a Žilina na malý obchvat Čadce a pokračovať bude po ceste I/11. Na križovatke v Krásne nad Kysucou bude zabezpečené prepojenie cesty I/11A pri motoreste Duo.
Viac k témam: NDS Národná diaľničná spoločnosť, tunel Horelica
Zdroj: Webnoviny.sk - Tunel Horelica uzavrú, diaľničná spoločnosť uskutoční výmenu niektorých zariadení © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Slovenská pošta pozastavila zásielky do viacerých krajín sveta, reaguje tak na bezpečnostnú situáciu
Každý piaty tínedžer na Slovensku trpí obezitou. Kaufland verí, že prevencia je kľúčová
Zelené slogany už nestačia: pravidlá pre udržateľnosť sa sprísňujú