Utorok, 11. máj 2021
Slnečno  14,8 °C
Mimoriadne správy

Trnavská automobilka funguje po testovaní v štandardnom režime, koronavírus sa vo firme nerozšíril

 Webnoviny   2. november 2020  55
Trnavská automobilka funguje po testovaní v štandardnom režime, koronavírus sa vo firme nerozšíril

2.11.2020 (Webnoviny.sk) - Výroba v trnavskej Groupe PSA Slovakia sa v pondelok 2. novembra ráno rozbehla bez komplikácií a automobilka vyrába v štandardnom režime. Ako ďalej uviedol hovorca fabriky Peter Švec, miera pozitivity na odbernom mieste Groupe PSA Slovakia počas víkendového celoplošného testovania COVID dosiahla 0,25 percenta.

"Z celkovo 1 587 zamestnancov, ktorí využili možnosť testovania v zdravotnom stredisku automobilky, mali len štyria zamestnanci výsledok pozitívny," doplnil hovorca.

V priestoroch závodu otestovali viac ako 37 percent zamestnancov automobilky. Príležitosť otestovať sa využili hlavne zamestnanci prítomní v práci počas víkendu a bývajúci v najbližšom okolí fabriky.

Viac o téme: KoronavírusViac o téme: Celoplošné testovanieViac k témam: Celoplošné testovanie, Ekonomické dopady koronavírusu
Zdroj: Webnoviny.sk - Trnavská automobilka funguje po testovaní v štandardnom režime, koronavírus sa vo firme nerozšíril © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.