Nedeľa, 9. máj 2021
Zamračené  6,6 °C
Mimoriadne správy

Slovenská pošta pre nepriaznivú pandemickú situáciu mení otváracie hodiny

 Webnoviny   2. marec 2021  44
Slovenská pošta pre nepriaznivú pandemickú situáciu mení otváracie hodiny

2.3.2021 (Webnoviny.sk) - Pre nepriaznivú pandemickú situáciu a v zhode s aktuálnymi protipandemickými nariadeniami budú otváracie hodiny pôšt v mestách dočasne upravené.

Viac o téme: Koronavírus


V pondelok, utorok, štvrtok a piatok budú tieto pobočky Slovenskej pošty otvorené do 17:00 hodiny, v stredu do 18:00 hodiny.

Počas nasledujúcich dvoch víkendov, teda 6. - 7. marca a 13. - 14. marca budú všetky pošty zatvorené. Ako dodala hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková, zákazníci si otváracie hodiny konkrétnej pošty môžu preveriť na webovej stránke pošty.

Slovenská pošta v sobotu 6. marca a v sobotu 13. marca jednorazovo pozastavuje doručovanie tlače na celom území Slovenska. Doručenie sobotnej tlače bude zabezpečené v pondelok 8. marca, respektíve 15. marca 2021.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - Slovenská pošta pre nepriaznivú pandemickú situáciu mení otváracie hodiny © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.