Piatok, 1. júl 2022
Slnečno  27,1 °C
Mimoriadne správy

Slovenská pošta hlási technické problémy, jej služby a aplikácie budú nedostupné

 Webnoviny  29. október 2021  87
Slovenská pošta hlási technické problémy, jej služby a aplikácie budú nedostupné

29.10.2021 (Webnoviny.sk) - Služby a aplikácie Slovenskej pošty, a.s., budú z technických príčin nedostupné v pondelok 1. novembra v čase od 7:00 do 19:00.

„Dôvodom je zabezpečenie technického upgradu dátového centra v Tajove. Slovenská pošta sa za komplikácie ospravedlňuje a ďakuje za pochopenie,“ informovala v piatok hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková.

Nedostupné budú mobilná aplikácia Slovenskej pošty, sledovanie a zmena zásielok, ako aj niektoré funkcie v aplikácii ePodací hárok (zároveň nebude možné odosielať ePodacie hárky). Nedostupná bude tiež platba poštovou kartou cez služby Moja pohľadnica a POFIS + Moja známka a s obmedzením služieb bude dostupný cenník na portáli.

Viac k témam: Mobilná aplikácia, Technické problémy
Zdroj: Webnoviny.sk - Slovenská pošta hlási technické problémy, jej služby a aplikácie budú nedostupné © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.