Utorok, 15. jún 2021
Jasno  11,4 °C
Mimoriadne správy

Rokovania o Kilečku 2 pokračujú, Sulík zbiera rovno podnety aj na tretie kolo

 Webnoviny   1. jún 2021  44
Rokovania o Kilečku 2 pokračujú, Sulík zbiera rovno podnety aj na tretie kolo

1.6.2021 (Webnoviny.sk) - Rokovania o opatreniach obsiahnutých v Kilečku 2 pokračujú, Ministerstvo hospodárstva SR však už postupne zbiera podnety aj do Kilečka 3. To by malo byť realitou už v budúcom roku. Ako ďalej na tlačovej besede informovali zástupcovia rezortu, v prípade uvedených balíkov ide o jednorázové zníženie administratívnej záťaže.

Druhý balík obsahuje 469 opatrení na zlepšenie podnikania, pričom od väčšiny ministerstiev už dostali odpovede v súvislosti s jednotlivými návrhmi. Do konca júna by ministerstvo chcelo mať ukončené prvé kolo rokovaní.

„Ideme sa tomu intenzívne venovať. S cieľom do konca tohto roka mať to zo sveta. Toto pekne dokončíme a budeme sa venovať Kilečku 3," uviedol šéf rezortu Richard Sulík.

Viac k témam: podnikateľské kilečko
Zdroj: Webnoviny.sk - Rokovania o Kilečku 2 pokračujú, Sulík zbiera rovno podnety aj na tretie kolo © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.