Piatok, 1. júl 2022
Slnečno  27,5 °C
Mimoriadne správy

Parlament bude o rozpočte ako aj o rozpočtovej zodpovednosti rokovať na záver aktuálnej schôdze

 Webnoviny  26. november 2021  120
Parlament bude o rozpočte ako aj o rozpočtovej zodpovednosti rokovať na záver aktuálnej schôdze

26.11.2021 (Webnoviny.sk) - O materiáloch rezortu financií bude parlament rokovať na konci aktuálnej schôdze. Predseda parlamentného výboru pre financie a rozpočet Marián Viskupič (SaS) dal v piatok procedurálny návrh, aby sa zákon o rozpočtovej zodpovednosti, o finančnej kontrole a audite, budúcoročný rozpočet Eximbanky, súhrnná výročná správa za rok 2020, ako aj vládny návrh zákona o štátnom rozpočte na rok 2022 prerokovali ako posledné body na záver aktuálnej schôdze. Tento návrh poslanci schválili.

Dôvodom podľa Viskupiča je to, že v súčasnosti nie sú ukončené diskusie k uvedeným návrhom. Pôvodne mali poslanci o týchto bodoch rokovať v utorok 30. novembra.

Viac k témam: Rozpočtová zodpovednosť, Štátny rozpočet
Zdroj: Webnoviny.sk - Parlament bude o rozpočte ako aj o rozpočtovej zodpovednosti rokovať na záver aktuálnej schôdze © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.