Utorok, 10. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Nemeckí piloti Ryanairu sa pripoja ku štrajku kolegov, chcú lepšie zmluvy
FRANKFURT 8. augusta (WebNoviny.sk) - Nemeckí piloti leteckej spoločnosti Ryanair sa v piatok pripoja k štrajku svojich kolegov z Írska, Švédska a Belgicka.
Odborová organizácia nemeckých pilotov Vereinigung Cockpit v stredu informovala, že vyzvala pilotov, aby prerušili prácu na 24 hodín od piatka od 3:01 do soboty do 2:59.
Odporúčame:
Štrajkujúci piloti Ryanairu súhlasili, aby na rokovaniach bol prítomný i mediátor
Zástupcovia pilotov na tlačovej konferencii na medzinárodnom letisku vo Frankfurte uviedli, že chcú pracovné zmluvy s porovnateľnými podmienkami, aké majú konkurenti Ryanairu.
Írska nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair už skôr oznámila, že v piatok ruší 146 letov. Podľa írskej rozhlasovej a televíznej spoločnosti RTÉ sa štrajk nemeckých pilotov dotkne všetkých letov z Nemecka.
Viac k témam: letecká doprava, Ryanair, štrajk pilotov
Zdroj: Webnoviny.sk - Nemeckí piloti Ryanairu sa pripoja ku štrajku kolegov, chcú lepšie zmluvy © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Do Trebišova po dlhých rokoch mieri nový investor, zamestnanie si nájde vyše 200 ľudí
Zelenskyj vyhrážkami ukázal svoju pravú tvár, minister obrany Kaliňák hovorí o mafiánskych spôsoboch
Podmienky vo väzniciach sa zlepšili, problémom však zostáva financovanie a nedostatočná kontrola
Kočner má opäť vypovedať pred súdom, chce vysvetliť komunikáciu z aplikácie Threema