Utorok, 22. jún 2021
Zamračené  23,9 °C
Mimoriadne správy

Na východe Slovenska bolo nahlásené hromadné prepúšťanie, ohrozených je 37 zamestnancov

 Webnoviny   4. december 2020  52
Na východe Slovenska bolo nahlásené hromadné prepúšťanie, ohrozených je 37 zamestnancov

4.12.2020 (Webnoviny.sk) - Na Úrade práce, sociálnych veci a rodiny v Michalovciach bolo nahlásené hromadné prepúšťanie, ohrozených je 37 zamestnancov. Agentúru SITA o tom informovala Mária Hrehová z kancelária generálneho riaditeľa a generálneho tajomníka služobného úradu Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny.

„Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny v novembri eviduje nahlásené hromadné prepúšťanie v Košickom kraji nahlásené na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce z oblasti ostatná sociálna starostlivosť bez ubytovania, počet ohrozených zamestnancov 37,“ uviedla Hrehová.

Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny nemôže v zmysle zákona poskytovať informácie o zamestnávateľoch bez ich súhlasu.

Viac k témam: hromadné prepúšťanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Na východe Slovenska bolo nahlásené hromadné prepúšťanie, ohrozených je 37 zamestnancov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.