Štvrtok, 3. júl 2025

Mimoriadne správy
Módnu spoločnosť Versace údajne kupuje americká firma za miliardy eur

MILÁNO 24. septembra (WebNoviny.sk) - Talianska módna spoločnosť Versace sa podľa denníka Corriere della Sera chystá oznámiť, že ju kupuje americká firma za 2 mld. eur.
Taliansky denník v pondelok bez citovania zdrojov uviedol, že firma Versace by to mohla oznámiť už v utorok. Tlačové agentúry Bloomberg a Reuters neskôr informovali, že kupujúcim bude módna skupina Michael Kors.
Odporúčame:
Walmart stiahne z predaja tričká so sovietskymi symbolmi na žiadosť Litvy, Lotyšska a Estónska
Spoločnosť Versace sa k týmto správam odmietla vyjadriť. Módna skupina Michael Kors sa snaží zlepšiť svoj imidž a vlani kúpila výrobcu luxusnej obuvi Jimmy Choo za 1,35 mld. USD.
(1 EUR = 1,1759 USD)
Viac k témam: Michael Kors, Versace
Zdroj: Webnoviny.sk - Módnu spoločnosť Versace údajne kupuje americká firma za miliardy eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.