Štvrtok, 30. júl 2026
Mimoriadne správy
- Počet obetí zemetrasenia v Japonsku stúpol na 30, záchranári pátrajú po preživších
- Evakuovaní sa vracajú domov, niektorí však namiesto príbytkov nachádzajú zhoreniská
- Ruské útoky na Ukrajinu si vyžiadali najmenej osem obetí, Zelenskyj pred nočným úderom varoval
- Top foto dňa (29. júl 2026): Nízka hladina Dunaja, prezident SAE na Slovensku a Nábrežný park Staré Lido
- Pri lesných požiaroch zahynuli v Grécku traja hasiči, silný vietor komplikuje boj s ohňom
Ľahká americká ropa si pripísala osem centov, zvýšila sa aj cena ropy Brent
Webnoviny 6. február 2019 616
NEW YORK 6. februára (WebNoviny.sk) - Ceny ropy v stredu zamierili nahor. Ľahká americká ropa si v elektronickom obchodovaní pripísala 8 centov a stúpla na úroveň 53,74 USD za barel po tom, ako v utorok klesla o 1,6 percenta na 53,66 USD za barel.
Severomorská ropa Brent, ktorej cena sa považuje za medzinárodnú referenčnú cenu, posilnila o 6 centov na 62,04 USD za barel po utorkovom oslabení o 0,8 percenta na 61,98 USD za barel.
(1 EUR = 1,1423 USD)
Viac k témam: ceny ropy, Svetové komoditné trhy
Zdroj: Webnoviny.sk - Ľahká americká ropa si pripísala osem centov, zvýšila sa aj cena ropy Brent © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Top foto dňa (27. júl 2026): Bilboard Trumpa, lesný požiar, prezident SR v Číne a dievča na hojdačke
Obeťou útoku na berlínskom festivale Pride bola poľská občianka
Útočník z Berlína sa pred smrtiacim útokom prihlásil k Islamskému štátu