Sobota, 7. jún 2025
Oblačno  24,5 °C
Mimoriadne správy

Ľahká americká ropa si pohoršila, zlacnel aj vykurovací olej

 Webnoviny  14. august 2018  483  
Ľahká americká ropa si pohoršila, zlacnel aj vykurovací olej

NEW YORK 14. augusta (WebNoviny.sk) - Ceny ropy v pondelok smerovali nadol. Ľahká americká ropa si pohoršila o 0,6 percenta a uzavrela na úrovni 67,20 USD za barel. Severomorská ropa Brent, ktorej cena sa považuje za medzinárodnú referenčnú cenu, zlacnela o 0,3 percenta na 72,61 USD za barel.

Odporúčame:
Ľahká americká ropa zdražela o 1,2 percenta, stúpla aj cena vykurovacieho oleja

Veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu oslabila o 1,2 percenta na 2,01 USD za galón. Vykurovací olej si odpísal 0,1 percenta a uzavrel na hodnote 2,14 USD za galón.

(1 EUR = 1,1403 USD)

Viac k témam: ceny ropy, Svetové komoditné trhy
Zdroj: Webnoviny.sk - Ľahká americká ropa si pohoršila, zlacnel aj vykurovací olej © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.